.:
SAMGİAD ÖZDEN DÖNEMİNİN İLK İŞ YEMEĞİNİ ÜYELERİNE   |   2012-09-28

SAMGİAD’A DEV KATILIM

 

SAMGİAD-Samsun Genç İşadamları Derneğinin aylık Geleneksel İş Yemeği Toplantısı büyük bir katılımla Samsun Yelken Kulüpte yapıldı. Başkan Levent Özden’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda SAMGİAD’a, büyük bir katılım olarak, Samsun İş dünyasının önemli isimlerinden sekiz yeni İşadamı üye olarak katıldı.

 

 

DAHA GÜÇLÜ SAMGİAD, DAHA BÜYÜK SAMSUN

 

SAMGİAD’ın aylık geleneksel olarak düzenlediği İş Yemekleri organizasyonunun Eylül toplantısı Samsun Yelken Kulüpte yapıldı. Açılış konuşmasını yapan SAMGİAD Başkanı Levent Özden, yeni göreve başladıkları 2012-2014 döneminin ilk İş Yemeği Toplantısına, üyelerin gösterdiği büyük ilgi ve yüksek katılım için teşekkür ederek, Samgiad’ın Samsun ve üyeleri için ne kadar büyük bir önemi olduğunun bu toplantıya sağlanan katılımla bir kez daha teyid edildiği söyledi. Son 4 aylık çalışmaları hakkında bilgi veren Özden; “ Göreve geldiğimiz Haziran ayından bugüne yaptığımız çalışmalar, ziyaretler ve etkinliklerle Samsun kamuoyunda SAMGİAD’ın gücünü ve Samsun için taşıdığı önemi bir kez daha tüm Samsun’a aktardık. Gördüğümüz büyük ilgi ve teveccüh bizler için büyük bir şevk ve gurur kaynağı oldu. Şehir ölçeğinde sağlanan bu büyük sinerji ve üyelerimizle her geçen gün daha da pekişen dayanışmamızla, Samsun için yakın gelecekte çok daha büyük projeleri hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu. Samgiad Başkanı, her derneğin önce üyelerinin vizyonel ve ticari gelişimini hedeflediğini, SAMGİAD olarak kendilerinin de önceliğinin; tüm Samgiad üyelerinin etkin bir iletişim ve dayanışma içinde faaliyet göstermesi olduğunu belirtti.

 

BİREYLERDEN SEKTÖRLERE DAHA GÜÇLÜ VİZYONLAR HEDEFLİYORUZ

 

Başkan Levent Özden; “ Samsun, bölge ve ülke ölçeğinde daha büyük katma değer yaratmak ve markaları daha da büyütmek için belli aşamaları hayata geçirmemiz gerekiyor. Önce işadamların vizyonları ve ufukları gelişecek ki, firmaları ve ticaretleri daha da büyüsün. Büyük firmalar ve markaların lokomotifliğinde ancak sektörlerimizi daha da geliştirebilir, işbirliği ve kümelenmeyi artırabiliriz. Bu şekilde de önce Samsun ve sonrasında da bölge ve ülke ekonomisine, istihdamına ve iş hacmine dev katkılar sağlayabiliriz. Bu strateji dahilinde önce kendi üyelerimiz, sonra da tüm Samsun iş dünyası için büyük vizyonel çalışmaları en yakın zamanda hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

 

GENÇ İŞ DÜNYASINDAN SAMGİAD’A DEV KATILIM

 

SAMGİAD İş Yemeği Toplantısında; kurulduğu günden bugüne katılan üyeleriyle Samsun’un en önemli iş dünyası derneklerinden biri haline gelen Samgiad’a, büyük bir yeni üye katılımı gerçekleşti. 60’a yakın üyenin katıldığı yemekle SAMGİAD ailesine, Samsun’un önemli genç işadamlarından Hakan Özön, Cihan Şahin, Ömer Ekin, Bülent Pamuk, Umur Şahin, Cengiz Örnek, Ümit Dede ve Hasan Cengiz Sönmez düzenlenen törenle Dernek Katılım Belgelerini Yönetim Kurulu Üyelerinden alarak SAMGİAD üyesi oldular.

 

HER TOPLANTI YENİ BİR ÜYE TANITIMI

 

Yeni üyelerin kişisel tanıtımları sonrasında genel tanışmanın gerçekleştiği İş Yemeği Toplantısında, yeni bir uygulama olarak bir Samgiad Üyesi firmanın detaylı tanıtımı yapıldı. Yurtdışı Yabancı Dil Eğitimi ve Yabancı Dil Kurs Hizmetleri veren ETL firması yetkililerince tüm SAMGİAD üyelerine firmanın detaylı tanıtımı yapılarak tanıtım dökümanları dağıtıldı. Samgiad gecesi yeni üyelerin de yer aldığı aylık yeni aile fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Habere Ait Resimler

X

Toplumsal yaşamın vazgeçilmez unsuru olan sivil toplum örgütlenmesinin gücünü iş dünyası , ekonomik hayat ve sosyal sorumluluk paydasında en etkin şekilde kullanarak bireysel ve toplumsal faydalar üretmek idealinde 13 genç işadamının girişimiyle 2008 yılında kurulan SAMGIAD çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
 Çiftlik Mah.Lise Cad.Topaloğlu Apt.No:48 Kat:2 İLKADIM / SAMSUN
  +90 362 230 90 85
  samgiad@samgiad.com
Copyrigt © 2017 Her Hakkı Saklıdır. Created By TD