.:
39. HİTİT RALLİSİNE SAMGİAD SPONSOR OLDU   |   2012-09-20

SAMGİAD ' ın sponsorluğunda Türkiye Ralli Şampiyonası 7. Ayak Yarışı olan 39. Hitit Rallisi Samsun'da yapıldı
 


Samsun Otomotiv Yetkili Satıcılar Derneği (SOYS)'un organize ettiği ve Samsun Genç İşadamları Derneği(SAMGİAD)'ın sponsor olduğu ralli yarışı hakkında bilgi veren (SAMGİAD) Başkanı Levent Özden, "Dünyanın en önemli spor dallarından biri olan motor sporlarında Türkiye Şampiyonası'nın 7.ayağı olan Hitit Rallisi'nin Samsun'da yapılıyor olmasının, hem Samsun'un tanıtımı hem de Samsun'daki Ralli meraklısı sporseverler için büyük bir şans olduğunu söyledi. Levent Özden, "Samsun'u hem Türkiye hem de dünya ölçeğinde daha etkin tanıtmak için böylesine organizasyonlar çok büyük önem taşıyor.
 
Samsun Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (SOYS)'un büyük emekler ve özverilerle Samsun'da yapılmasını sağladığı böyle dev bir organizasyona SAMGİAD olarak katkı verdiğimiz için çok mutluyuz. SAMGİAD üyelerimiz başta olmak üzere, şehrimizdeki tüm sporseverleri ve ralli meraklılarını da bizlerle beraber bu büyük heyecanı yaşamaya bekliyoruz. Dört ya da beş yılda bir yakalanabilecek böylesine büyük bir heyecan ve organizasyon fırsatını Samsun gençliğinin kesinlikle kaçırmaması gerekir." dedi. 

Habere Ait Resimler

X

Toplumsal yaşamın vazgeçilmez unsuru olan sivil toplum örgütlenmesinin gücünü iş dünyası , ekonomik hayat ve sosyal sorumluluk paydasında en etkin şekilde kullanarak bireysel ve toplumsal faydalar üretmek idealinde 13 genç işadamının girişimiyle 2008 yılında kurulan SAMGIAD çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
 Çiftlik Mah.Lise Cad.Topaloğlu Apt.No:48 Kat:2 İLKADIM / SAMSUN
  +90 362 230 90 85
  samgiad@samgiad.com
Copyrigt © 2017 Her Hakkı Saklıdır. Created By TD