.:
Yeni Başkanımız Onur Öztekin   |   2019-12-14

Samsun Genç İş İnsanları Derneği’mizin yapılan 6. Olağan Genel Kurulu’nda yeni başkanımız Onur Öztekin oldu

Derneğimizin 6. Olağan Genel Kurulu Sheraton Otel'de gerçekleşti. Genel kurul toplantısında 3.5 yıl başkanlık yaparak görevi devreden Savaş Gömeç bir veda konuşması yaptı. Gömeç yaptığı konuşmada, “Bana neler katacağını bilmediğim bu yolda o kadar inanılmaz o kadar güzel bir yol kat ettim ki anlatamam. Çok zor oldu çok yorgunluklar var, çok mutluluklar var belki çok kavgalar çok gürültüler var ama sonuçta ben geldiğim noktadan çok memnunum” dedi.

Divan başkanlığını kurucu başkanımız Orhan Sever'in yaptığı genel kurulumuzda aday olan Onur Öztekin ve İlker Kaplan birer konuşma yaptı. Ardından 110 üyemiz yapılan seçimde sandığa oy kullandı. Yapılan sayımda İlker Kaplan 29 oy, Onur Öztekin 78 oy aldı. Derneğimizin yeni başkanı Onur Öztekin seçildi.

Başkanımız Onur Öztekin seçim sonrası yaptığı açıklamada, “Öncelikle ben bütün SAMGİAD ailesine teşekkür ediyorum. Burada bugün kazananın SAMGİAD olduğunu, kazananın dostluk olduğunu göstermiş olduk. Biz gerçekten çok büyük bir aileyiz. Aile meclisiyiz. Bunu herkese göstermiş olduk. Nasıl seçim yapılır bunu da gösterdik. Ben arkadaşlarıma tekrardan teşekkür ediyorum. İlker kardeşimi de tebrik ediyorum. Üyelerimiz bugün burada bize sabır gösterdiler. Güzel bir gün geçirdik. Derneğin değerine değer katmış olduk. Çok projemiz var. Bugün genel kurulda da uzun uzun anlattım Daha çok ailelerle bir arada olduğumuz daha çok iş dünyası ile bir arada olduğumuz daha çok üyelerimize katmak değer sağladığımız bir dönem geçirmek istiyoruz. İnşallah bunu da başaracağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Başkanımız Onur Öztekin’in yönetiminde Abdülkadir Köstek, Aytekin Demir, Buğra Çolak, Berk Bariboğlu, Muhammet Kaya, Mustafa Anıl Demir, Bülent Cantaş, Mustafa Kar, Sinan Alaçamlı, Uğur Burak Özata, Talat Gevez ve Yıldıray Sandıkçı yer aldı.

Genel Kurul toplantımıza Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu Başkan Vekilimiz Gökhan Korkmaz , Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu Genel Sekreterimiz Tanzer Polat Yılmaz , Bafra GİAD Yönetim Kurulu, Terme GİAD Yönetim Kurulu, SAMGİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve dernek üyelerimiz katıldı.

X

Toplumsal yaşamın vazgeçilmez unsuru olan sivil toplum örgütlenmesinin gücünü iş dünyası , ekonomik hayat ve sosyal sorumluluk paydasında en etkin şekilde kullanarak bireysel ve toplumsal faydalar üretmek idealinde 13 genç işadamının girişimiyle 2008 yılında kurulan SAMGIAD çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
 Çiftlik Mah.Lise Cad.Topaloğlu Apt.No:48 Kat:2 İLKADIM / SAMSUN
  +90 362 230 90 85
  samgiad@samgiad.com
Copyrigt © 2017 Her Hakkı Saklıdır. Created By TD