.:
Yönetim Kurulumuzda görev dağılımı yapıldı   |   2019-12-26

Samsun Genç İş İnsanları Derneği'mizin yeni yönetim kurulu, ilk toplantısı yaptı. Toplantıda yönetim kurulumuz arasında görev dağılımı yapıldı.

SAMGİAD 6. olağan genel kurulunda göreve gelen yönetim kurulumuz, Başkanımız Onur Öztekin başkanlığında ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Dernek binamızda gerçekleşen toplantıda yeni dönemde iş planı gözden geçirilirken, yönetim içinde görev dağılımı da yapıldı.

Yapılan görev dağılımında Başkanvekilliğine Muhammet Kaya, Başkan Yardımcılıklarına Abdulkadir Köstek ve Buğra Çolak, Genel Sekreterliğe Aytekin Demir ve Saymanlığa Mustafa Anıl Demir seçildi.

Toplantının ardından bir değerlendirme yapan SAMGİAD Başkanımız Onur Öztekin, ''SAMGİAD yönetim kurulu olarak ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Yönetim içinde görev dağılımını yaptık. Genel kurulumuzda verdiğimiz sözleri yerine getirmek ve SAMGİAD bayrağını daha da yükseğe çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız. Hepsi birbirinden değerli ve kıymetli yönetim kurulu arkadaşlarımla bunu başaracağımıza inanıyorum. Her zaman dediğimiz gibi bu yapıyı daha güçlü yarınlara taşıyacağız'' diye konuştu.
Habere Ait Resimler

X

Toplumsal yaşamın vazgeçilmez unsuru olan sivil toplum örgütlenmesinin gücünü iş dünyası , ekonomik hayat ve sosyal sorumluluk paydasında en etkin şekilde kullanarak bireysel ve toplumsal faydalar üretmek idealinde 13 genç işadamının girişimiyle 2008 yılında kurulan SAMGIAD çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
 Çiftlik Mah.Lise Cad.Topaloğlu Apt.No:48 Kat:2 İLKADIM / SAMSUN
  +90 362 230 90 85
  samgiad@samgiad.com
Copyrigt © 2017 Her Hakkı Saklıdır. Created By TD