.:
Derneğimizden Samsunspor’umuza büyük destek   |   2019-12-27

SAMGİAD Başkanımız Onur Öztekin ve yönetim kurulu üyelerimiz Yılport Samsunspor’a destek olmak amacıyla loca satın aldı. Üyelere verdikleri sözleri tutmaya başladıklarını kaydeden Başkanımız Öztekin, “Tüm üyelerimiz locadan yararlanabilecek” dedi
Geçtiğimiz ay düzenlenen kongremizde Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) Başkanımız seçilen Onur Öztekin, seçim öncesi üyelerimize verdiği sözleri yönetim kurulu ile birlikte tek tek yerine getirmeye başladı. Üyelere, Samsunspor’a destek olmak amacıyla loca satın almaya söz veren Başkanımız Öztekin, Yılport Samsunspor ile yaptığı anlaşma ile sözünü yerine getirdi.
PROTOKOL İMZALANDI
SAMGİAD Başkanımız Onur Öztekin ve yönetim kurulu üyelerimiz Muhammet Kaya, Aytekin Demir, Mustafa Kar ve Sinan Alaçamlı, Yılport Samsunspor Kulüp Müdürü Soner Soykan’ı ziyaret etti. Ziyarette SAMGİAD Başkanımız Onur Öztekin ve Yılport Samsunspor Kulüp Müdürü Soner Soykan loca için protokol imzaladı.
SAMGİAD ÜYELERİNE LOCA
Samsunspor’a destek olmaya her zaman hazır olduklarını kaydeden SAMGİAD Başkanımız Onur Öztekin, “Gerçekleştirdiğimiz seçim öncesi, üye arkadaşlarımıza yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Samsunspor’a destek olmak amacıyla loca satın almaya söz vermiştik. Seçimden hemen sonra yönetim kurulu üyelerimizle sözümüzü yerine getirmek amacıyla Samsunspor’a geldik. Ve tüm üyelerimizin yararlanabileceği bir loca satın aldık. Artık üyelerimiz Samsunspor maçlarını locadan seyredebilecek. Bizi en güzel şekilde ağırlayan Yılport Samsunspor Kulüp Müdürü Soner Soykan’a da teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
SOYKAN TEŞEKKÜR ETTİ
Yılport Samsunspor Kulüp Müdürü Soner Soykan ise genç iş adamları ile böyle bir protokol imzaladıkları için memnun olduklarını belirterek, SAMGİAD Başkanımız Onur Öztekin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Habere Ait Resimler

X

Toplumsal yaşamın vazgeçilmez unsuru olan sivil toplum örgütlenmesinin gücünü iş dünyası , ekonomik hayat ve sosyal sorumluluk paydasında en etkin şekilde kullanarak bireysel ve toplumsal faydalar üretmek idealinde 13 genç işadamının girişimiyle 2008 yılında kurulan SAMGIAD çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
 Çiftlik Mah.Lise Cad.Topaloğlu Apt.No:48 Kat:2 İLKADIM / SAMSUN
  +90 362 230 90 85
  samgiad@samgiad.com
Copyrigt © 2017 Her Hakkı Saklıdır. Created By TD