.:
Kardeş derneğimiz ÇARGİAD'dan SAMGİAD'a ziyaret   |   2020-01-13

Çarşamba Genç İş Adamları Derneği (ÇARGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sercan Albayrak, Samsun Genç İş İnsanları (SAMGİAD) Yönetim Kurulu Başkanımız Onur Öztekin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. SAMGİAD ve ÇARGİAD yönetim kurulu üyelerinin de hazır olduğu ziyarette birlik ve beraberlik örneği sergilendi.

İŞ BİRLİKLERİNE HAZIRIZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SAMGİAD Yönetim Kurulu Başkanımız Onur Öztekin, ÇARGİAD'ın kardeş dernek olduğunu kaydederek, "Samsunlu genç iş insanları olarak, şehrimizin kalkınması için her zaman iş birliklerine hazırız. Bu anlamda, kardeş derneğimiz olan ÇARGİAD ile birbirimize her zaman destek verip, şehrimiz için omuz omuza çalışacağız. Birlikte güzel projelere imza atacağız. Bizleri ziyaret edip onurlandıran ÇARGİAD Başkanı Sercan Albayrak'a ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATACAKLAR

ÇARGİAD Yönetim Kurulu Başkanımız Sercan Albayrak ise SAMGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kuruluna başarılar dileyerek, "SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kurulunun çok önemli projelere imza atacağına gönülden inanıyorum. Kendilerine çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum. Kardeş dernek olarak biz, her zaman desteğe hazırız. Birlikte güzel projeleri hayata geçireceğiz" ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ÖZTEKİN'E ÇARŞAMBA'YA ÖZGÜ HEDİYE

Konuşmaların ardından ÇARGİAD Başkanımız Sercan Albayrak, ziyaret anısına Başkanımız Onur Öztekin’e Çarşamba İlçesi'ni simgeleyen baskı çalışma hediye etti.
Habere Ait Resimler

X

Toplumsal yaşamın vazgeçilmez unsuru olan sivil toplum örgütlenmesinin gücünü iş dünyası , ekonomik hayat ve sosyal sorumluluk paydasında en etkin şekilde kullanarak bireysel ve toplumsal faydalar üretmek idealinde 13 genç işadamının girişimiyle 2008 yılında kurulan SAMGIAD çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
 Çiftlik Mah.Lise Cad.Topaloğlu Apt.No:48 Kat:2 İLKADIM / SAMSUN
  +90 362 230 90 85
  samgiad@samgiad.com
Copyrigt © 2017 Her Hakkı Saklıdır. Created By TD