Misyon & Vizyon

 
SAMGİAD ;

Toplumsal yaşamın vazgeçilmez unsuru olan sivil toplum örgütlenmesinin gücünü iş dünyası , ekonomik hayat ve sosyal sorumluluk paydasında en etkin şekilde kullanarak bireysel ve toplumsal faydalar üretmek idealinde 13 genç işadamının girişimiyle 2008 yılında kurulmuştur.Hali hazırda 72 üyesi bulunan derneğimizin faaliyet ve etki alanları her geçen gün hızla artmaktadır.

 

SAMGİAD ;

Toplumsal gelişimimize katkı sağlamak üzere şehir , bölge ve ülke ölçeğinde kalkınmanın tüm aktörlerini oluşturan her türlü yapı ile işbirliği projeleri geliştirir.

SAMGİAD ;

Uluslar arası düzeyde , dernek amaçlarına yönelik olması koşulu ile kendi bölgesi ve ülke kalkınmasına hizmet verebilecek dünya çapında diğer kuruluşlar ile iyi niyet , dostluk ve mesleki dayanışma ilişkileri kurar.

SAMGİAD ;

Ülkemizin diplomatik ve uluslar arası paralelinde bağlı bulunduğu AB ülkeleri , Karadeniz Ekonomik İşbirliği ülkeleri , Türk Cumhuriyetleri , İslam Kalkınma Örgütü üyeleri ve diğer dünya ülkeleri ile mesleki ve iş hayatını ilgilendiren konular çerçevesinde ilişkilerde bulunmak. Bu konulardaki uluslar arası kuruluşlara üye olabilir , buna benzeyen kuruluşların çeşitli komitelerinde ve organlarında yer alabilir.

 

SAMGİAD ;

Uluslar arası ilişkiler çerçevesinde ülke sanayi ve iş hayatını tanıtıcı iş ve meslek elemanları değişim ve eğitim programları düzenler.Fuar , kongre ve diğer organizasyonları tertip eder.

 

SAMGİAD ;

Samsun ‘un bölgesel ve ulusal ölçekteki gelişimine katkı sağlayacak her türlü siyasi , idari , sosyal  ve ekonomik unsurlarla işbirliği yapar , projeler geliştirir , destek verir ve yeni yatırımcı bulma konusunda bizzat rol üstlenir.

 

SAMGİAD ;

Üyeleri olan sanayi ve iş adamlarının eğitim ve bilgilerini artırmak amacı ile her türlü seminer , konferans , panel , ve toplantılar tertip eder.

 

SAMGİAD ;

Dernek üyeleri arasındaki iletişimi güçlendirmek , kaynaşma ve dayanışmayı sağlamak amacıyla sosyal etkinlikler düzenler.

 

SAMGİAD ;

Dernek üyelerinin birbirleri arasındaki ticari işbirliğini artırmak için dernek birlikteliğinin en etken şekilde kullanabileceği etkinlikler geliştirir. 

 
 
Derneğimize Üye Olmak istiyorsanız Üye Başvuru formunu doldurun
Toplumsal yaşamın vazgeçilmez unsuru olan sivil toplum örgütlenmesinin gücünü iş dünyası , ekonomik hayat ve sosyal sorumluluk paydasında en etkin şekilde kullanarak bireysel ve toplumsal faydalar üretmek idealinde 13 genç işadamının girişimiyle 2008 yılında kurulan SAMGIAD çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
 Çiftlik Mah.Lise Cad.Topaloğlu Apt.No:48 Kat:2 İLKADIM / SAMSUN
  +90 362 230 90 85
  samgiad@samgiad.com
Copyrigt © 2017 Her Hakkı Saklıdır. Created By TD